Головна » 2009 » Грудень » 6 » Відкриття Чемпіонату України з флорболу відбулося в Київі
Огляд ігор:

У першому періоді налічується 7 голів. На другій хвилині рахунок відкрила команда переможець!

Третій гол був забитий у ворота противника на третій хвилині.
На п'ятій хвилині команда "ToF" зрівняла рахунок, але так і не змогла вирватися вперед.
Останній гол першого періоду потрапляє у ворота "ToF" на восьмій хвилині.
Рахунок в кінці періоду 4:3.

Але у другому періоді на першій хвилині команда "ToF" зрівнює рахунок.
На цій же хвилині команда "Скеля" виривається вперед - і протягом залишилася ігри забиває ще три голи!
Останній м'яч опиняється у воротах супротивника на одинадцятій хвилині.

Рахунок був відкритий на 57 секунді командою Бердянська.
В кінці п'ятої хвилини "ToF" змогли зрівняти рахунок. gt
Перший період відрізняється активними пасами і результативними кидками по воротах супротивника. У підсумку на останній хвилині команда "ToF" робить два результативні паси, і виривається вперед. Рахунок наприкінці першого періоду 3:5.
У другому періоді на сьомій хвилині "ToF" в черговий раз закидає м'яч у ворота супротивника. На цій же хвилині команда Бердянська не здається і м'яч у воротах "ToF".
Команда противника тримала оборону і 7-й м'яч, опиняється в воротах Бердянська на останній хвилині.

Перший гол опинився у воротах супротивника на 40 секунді.
Рахунок відкрила команда "Скеля".
Гра була дуже активною в підсумку з не великим відривом команда "Скеля", забивши вирішальний гол не десятій хвилині другого періоду, вирвалася вперед!
Категорія: Наша командна | Переглядів: 761 | Додав: Tarivne | Рейтинг: 4.0/1